24 DOMY
6 WOLNO-
STOJĄCYCH
18 BLIŹNIAKÓW
139-
169m2
POWIERZCHNIA DOMÓW
353-
678m2
POWIERZCHNIA DZIAŁEK
SKLEPY I USŁUGI na wyciągnięcie ręki
TERENY ZIELONE bliskość lasu, Skansenu, Ogrodu Botanicznego
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA wszystko w najbliższej okolicy
DOSKONAŁA LOKALIZACJA szybki i łatwy dojazd do centrum oraz do obwodnicy Lublina
ZAMKNIĘTE OSIEDLE indywidualne ogrodzenie każdej posesji
O INWESTYCJI
W spokojnej enklawie, w głębi ulicy Sławinkowskiej powstaje wyjątkowe i nowoczesne w swojej formie osiedle 24 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej. Inwestycja TwoJA Sławinkowska przykuwa wzrok każdego konesera dobrej architektury.

Piękne, proste bryły, ponadczasowa kolorystyka, brązowe dodatki, duże przeszklenia i doskonałe rozkłady funkcjonalne pomieszczeń zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Każdy z domów otoczony jest ogrodem i posiada jedno lub dwu-stanowiskowy garaż.

Dla Waszej wygody w każdym lokalu pojawi się inteligentne zarządzanie domem. System SMART HOME pozwoli m.in. na sterowanie oświetleniem na parterze, sterowanie ogrzewaniem, bramą garażową, żaluzjami na piętrze czy oświetleniem ogrodowo-elewacyjnym. Będzie też możliwość łatwiej rozbudowy systemu o nowe możliwości.

Dodatkowym atutem będą kolektory słoneczne na dachu każdego budynku. Każdy z Was na pewno doceni również ogrzewanie podłogowe czy wideodomofon, który da poczucie bezpieczeństwa, że nikt niepowołany nie dostanie się na teren osiedla.
Kontakt
Masz pytania, chcesz się umówic na spotkanie napisz do nas.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.
BIURO SPRZEDAŻY ul. Chodźki 27, Lublin E-MAIL: sprzedaz@twojaslawinkowska.pl
Deweloper: